Мапа порталу

У міській раді розробили програму розвитку промислових зон Заводського району

Виконавчий комітет Миколаївської міської ради розробив Програму розвитку промислових зон Заводського району м. Миколаєва на 2022-2024 роки. Документ дозволить створити сприятливі умови функціонування промислової зони «Південна» та вирішити проблему відселення жителів вул. Заводська, 35.

Про це повідомила директорка департаменту економічного розвитку Тетяна Шуліченко під час засідання робочої групи із розробки заходів щодо відселення власників квартир, що проживають за адресою: м. Миколаїв, вул. Заводська, 35.

Жителі кількох будинків на Заводській вже кілька років скаржаться на рівень шуму та забруднення від довколишніх підприємств і звертаються із проханням їх відселити. Для того, щоб вирішити проблему, в міській раді розробили відповідну Програму. 

Спочатку її мають озглянути члени виконкому, потім обговорити на депутатських комісіях і проголосувати у сесійній залі.

Документ передбачає низку заходів, серед яких:

- Підготовка земельних ділянок та відповідної документації до  земельних торгів (аукціонів), інвестиційних конкурсів

- Часткова компенсація витрат, понесених інвесторами-забудовниками у зв’язку з забезпеченням житлом мешканців інвестиційно привабливих ділянок

- Проведення зустрічі з представниками бізнес кіл, дипломатичних установ, торгово-промислових палат тощо.  Участь у форумах, виставках, ярмарках тощо. Розміщення інформації про промислову зону «Південна»

- Розроблення  та підтримка веб-платформи промислової зони «Південна»

- Облаштування та модернізація транспортних шляхів у  промисловій зоні «Південна»

Для виконання заходів Програми планується залучення бюджетних, інвестиційних та кредитних коштів, а також фінансування від донорських проектів.

Детально ознайомитись зі змістом Програми можна за посиланням: https://mkrada.gov.ua/files/366/22.12.2021/I-pg-145%202021.docx


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: