Мапа порталу

Віцемер Анатолій Петров ознайомився з досвідом столиці у розбудові місцевої системи протидії домашньому насильству

Днями у Києві відбувся третій у цьому році навчально-ознайомчий візит в рамках проєкту UNFPA «Міста і громади, вільні від домашнього насильства».

Захід відвідали 22 учасниці та учасники, серед яких заступниці та заступники голів та голови міст та громад-партнерів проєкту.

Миколаїв представив віцемер Анатолій Петров. Разом з іншими учасниками він ознайомився з досвідом столиці у розбудові місцевої системи протидії домашньому насильству.

Насичена програма включила, зокрема, безпосереднє знайомство з роботою Кризової кімнати для осіб, які постраждали від домашнього насильства у Києві, і загалом презентацію організації роботи спеціалізованих служб столиці, послуг для постраждалих, алгоритму направлення та перенаправлення клієнтів, організації взаємодії з іншими надавачами послуг.

Також гості ділились власним досвідом долання викликів у сфері протидії та запобігання домашньому насильству, а ще подискутували разом з представниками Уряду України та міжнародними партнерами про досягнення України у цих питаннях, виклики та подальші плани, а також про роль керівників громад у створенні систем захисту та підтримки для постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Прийшли до висновку, що Україну, вільну від домашнього насильства збудують громади. 

Представництво Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні реалізовує проєкт«Міста і громади, вільні від домашнього насильства» за підтримки урядів Великої Британії та Канади.

 

IMAGE FOLDER (/files/2021/11_2021/26112021_1)

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: