Мапа порталу

До мікрорайону Матвіївка тимчасово курсуватимуть "зелені" автобуси КП "Миколаївпастранс"

Комунальне підприємство "Миколаївпастранс" тимчасово призначено перевізником на міському автобусному маршруті загального користування № 54 «Тернівське кільце – мкр. Матвіївка».

"Зелені" автобуси курсуватимуть до Матвіївки з 1 грудня до визначення нового перевізника за конкурсом. 

Відповідне рішення прийняв виконком міської ради 24 листопада. Як розповів начальник управління транспортного комплексу, зв'язку та телекомунікації міської ради Дмитро Попов, на даний маршрут вже двічі оголошували конкурс. 

- Три місяці тому ми вже призначали тимчасового перевізника, нині він відмовляється виконувати перевезення. Тому, щоб стабілізувати ситуацію та забезпечити перевезення миколаївців до віддаленого мікрорайону, вирішили залучити потужності комунального підприємства, - пояснив він.

Заступник міського голови Юрій Андрієнко додав, що захід вимушений. 

- На жаль, ми змушені зняти частину комунального транспорту з маршрутів №91 та №51. В цих мікрорайонах працюють додаткові приватні перевізники, а в Матвіївці цього немає. Наш обов'язок - забезпечити людям перевезення. Пам'ятаймо, що ми - одна громада і маємо допомагати один одному. Найближчим часом оголосимо конкурс, - каже посадовець. - Є попередня домовленість з приватним підприємством, однак це займе три місяці.  

 

   


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: