Мапа порталу

У Міській лікарні № 3 ремонтують приймальне відділення

У Міській лікарні № 3 проводять капітальний ремонт приймального відділення. Його оснащення і дизайн відповідатиме єдиному брендбуку від Міністерства охорони здоров’я.

Роботи виконують на замовлення управління капітального будівниц­тва.

У приймальному відділенні облаштують рецепцію, консультативно-оглядові приміщення, місця для очікування пацієнтів, лабораторні кабінети та вбиральні. Також тут відновлять окремий наскрізний критий в’їзд для швидких.

Хід ремонту оглянули заступник міського голови Анатолій Петров та радник міського голови Сергій Карцев.

"У Миколаєві галузі охорони здоров’я особлива увага приділяється вже кілька років. Спочатку були капітально відновлені всі реанімаційні відділення у всіх міських лікарнях. Цього року ми відкрили дві новозбудовані сімейні амбулаторії. Завершуємо ремонт приймального відділення в Лікарні швидкої медичної допомоги. Сподіваємось, що і в Лікарні № 3 все буде виконано якісно і оперативно. Для нас головне, щоб миколаївці отримували якісні послуги у комфортних умовах", - наголосив Анатолій Петров.

Після завершення усіх ремонтних робіт лікарня матиме сучасне приймальне відділення з усім необхідним обладнанням: кардіомоніторами, дифібриляторами, апаратами ШВЛ, УЗД-апаратом, ендоскопічним та лабораторним обладнанням, КТ тощо.

Частину коштів на цей проект було виділено з міського бюджету, ще частину - з державного за підтримки народного депутата Олександра Гайду.

Нагадаємо, нині завершуються ремонтні роботи другої черги приймального відділення в Лікарні швидкої медичної допомоги. Проект був профінансований із міського та державного бюджетів.

 

IMAGE FOLDER (/files/2021/10_2021/29.10.21.1237)

 

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: