Мапа порталу

П’ять міських лікарень з автономним негазовим опаленням починають вмикати тепло

Міські лікарні, що мають автономне негазове опалення, розпочнуть опалювальний сезон сьогодні, 20 жовтня. Таку рекомендацію надала міська комісія з питань ТЕБ та НС під керівництвом першого заступника міського голови Віталія Лукова. 
 
Перелік закладів охорони здоров’я:  міська дитяча лікарня №2, міська лікарня №4, міська лікарня №5, міська лікарня №3, пологовий будинок №2.
 
До інших закладів соціальної сфери - лікарень, дитсадків тощо - планують подати тепло вже в понеділок, 25 жовтня. Школи почнуть опалювати після канікул. 
 
Як повідомлялось раніше, для початку опалювального сезону “Миколаївоблтеплоенерго” має розрахуватись за розподіл газу перед АТ “Миколаївгаз”. Сума боргу становить 36 млн грн. Без сплати цих коштів “Миколаївгаз” відмовляється розпломбувати лічильники. 6 млн грн міське теплопостачальне підприємство має і завтра перерахує. 30 млн просить з бюджету міста в якості фінансової допомоги. 
 
За словами Віталія Лукова, у четвер відбудеться чергова сесія міської ради, на яку винесуть дане питання.
 
- Користуючись нагодою, хочу звернутись до депутатів міської ради з проханням підтримати виділення коштів. Для нашого теплопостачального підприємства та громади міста це надважливе питання. Можуть бути запитання: чому цього не зробили раніше. Поясню: попередня вартість газу становила біля 30 грн за куб і ми навіть не розуміли, скільки потрібно коштів, щоби допомогти підприємству розпочати сезон. Лише після підписання Меморандуму між Урядом, НАК “Нафтогаз України” та Асоціацією міст України можемо розраховувати, які суми необхідні, хоча б на старті, - зазначив перший віцемер. 
 
Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови
 

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: