Мапа порталу

Цього року в Миколаєві з’являться перші 2 велосмуги

У поточному році для велосипедистів виділять смуги на двох дорожніх артеріях Миколаєва. Вони з’являться на вул. Великій Морській та вул. Соборній. Про це йшлось під час наради, яку  12 жовтня провів перший заступник міського голови Віталій Луков. Захід відбувся за участі представників районних адміністрацій, департаменту житлово-комунального господарства, велоактивістів, а також проектних організацій.

Нанесення розмітки для розділення потоків розпочнеться у жовні, коли настане сприятлива погода. По вул. Великій Морській  велосмуга йтиме від вул. Садової до вул. Соборної. А   по вул. Соборній – від вул. Великої Морської до Інгульського узвозу. Ці  2 велосмуги буде замкнуто  в один логічний маршрут.

Таким чином, цього року в Миколаєві з’являться перші велосмуги на дорогах та перша велодоріжка, що, як повідомлялось раніше, йтиме по вул. Курортній, від вул. Генерала Карпенка до вул. Крилова.

Як зазначив Віталій Луков, це перші кроки міської влади щодо розвитку інфраструктури для любителів двоколісного транспорту.

Планується, що наступного року з’являться нові маршрути. Так, смугу по вул. Великій Морській мають намір продовжити. Вона пролягатиме від парку Народний сад до вул. Фалеєвської. Звідти велосмуга прямуватиме до шахового клубу.

- Також треба замовити проєкт велодоріжки по вулиці Курортній, від вулиці Генерала Карпенка до вулиці Київської. Таким чином, ми продовжимо велодоріжку, будівництво якої незабаром розпочнеться, - сказав Віталій Луков.  

Крім того, під час наради говорили про створення велосмуги по вул. 2 Набережній, на відрізку від вул. Троїцької до Аляудського мосту. Цей об’єкт віднесено до пріоритетної,  першої черги. Місто планує відремонтувати дорожнє покриття магістралі. Вже після цього – нанести розмітку, яка б розділила велосипедні та автомобільні потоки.

 

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови

IMAGE FOLDER (/files/2021/10_2021/131021)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: