Мапа порталу

«Миколаїв: жіночий портрет» - до 3 жовтня у виставковій залі на Нікольській

З  24 вересня до 3 жовтня в Миколаївському міському палаці культури і мистецтв працюватиме виставка миколаївського фотохудожника В’ячеслава Нєкрасова «Миколаїв: жіночий портрет». 

В експозиції представлені 59 світлин активних, відповідальних, небайдужих жінок. Це матері і дружини загиблих героїв, волонтерки та військовослужбовці, правоохоронці та рятівники, освітянки та акторки, журналістки та лікарки, політики, підприємці, меценатки. Виставка організована за підтримки депутата міської ради Дмитра Іванова, співорганізатор - журналіст, волонтер Володимир Лисюк.

Під час урочистого відкриття, 24 вересня, присутніх привітав заступник міського голови Анатолій Петров. За його словами, у світлинах - глибокий зміст. Сучасна жінка багатогранна - сильна, талановита, щира та віддана. І яку б місію в житті не обрала, наполегливо прямує до мети. 

Автор світлин В'ячеслав Некрасов зізнається, що ідею виставки підказали жінки. Спочатку планували створити 40 портретів, а вийшло 59, адже хотілося охопити якомога більше миколаївських "берегинь".

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: