Мапа порталу

У міській раді провели робочу зустріч за результатами аудиту

17 вересня у міській раді провели робочу нараду, де обговорили результати аудиту. Участь у ній взяли голова Держаудитслужби Денис Яковлєв, перший заступник міського голови Віталій Луков, віцемери Анатолій Петров і Юрій Андрієнко та керівники структурних підрозділів міської ради.

Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.

Робочу зустріч організували для обговорення актів ревізії структурних підрозділів міської ради. На початку наради перший заступник міського голови Віталій Луков подякував ревізорам Держаудитслужби за співпрацю.

“Такі наші робочі зустрічі дуже важливі. Надалі ми зможемо попрацювати ще й окремо з кожним структурним підрозділом. Результати перевірки для нас - своєрідний погляд зі сторони. Якісь зауваження ми вже відпрацьовуємо. Є і ті, з якими ми не згодні. Але головне, що ми співпрацюємо і маємо порозуміння“, - зазначив Віталій Луков.

Голова Держаудитслужби Денис Яковлєв зазначив, що керівники ревізійних груп Держаудитслужби протягом трьох місяців працювали з представниками міської ради, тому більшість питань із висновків ревізій є вивченими та обговореними.

Під час наради керівники структурних підрозділів надали свої відповіді на висновки перевірки, зазначаючи, які питання вже було відпрацьовано і щодо яких зауважень триває робота.

“Якщо є порозуміння і спілкування, значить, усе це є на користь громаді та міста”, - підсумував зустріч Денис Яковлєв.

 

IMAGE FOLDER (/files/2021/9_2021/17.09.21.1126)

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: