Мапа порталу

Олександр Сєнкевич виступив на Литовсько-Миколаївському бізнес-форумі

Міський голова Олександр Сєнкевич виступив на першому економічному Литовсько-Миколаївському форумі. Захід відбувся 15 вересня у стінах Миколаївської обласної державної адміністрації після офіційного відкриття Почесного Консульства Литовської Республіки.

Участь у форумі взяли Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Вальдемарас Сарапінас, Голова Литовсько-Української Ділової Ради Айварас Караліус, Почесний Консул Литовської Республіки в Миколаєві Сергій Сипко, голова Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кім, голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, представники бізнесу Миколаївської області та Литовської Республіки.

Захід присвятили економічному, промисловому й інвестиційному потенціалу Миколаєва та Литовської Республіки.

Відкрив форум Почесний Консул Литовської Республіки в Миколаєві Сергій Сипко. У своєму виступі він зазначив, що у розвиток бізнесу принесе користь і Миколаївській області, і Литві.

Виступив на форумі і Олександр Сєнкевич. Мер міста презентував інвестиційний потенціал Миколаєва та запросив литовський бізнес до співпраці з миколаївським.

Під час виступу Олександр Сєнкевич презентував ідею будівництва у Миколаєві двох яхтових марин.

Одна з них має розташовуватись біля Варварівського мосту. Проект передбачає будівництво торговельно-розважального комплексу та облаштування набережної.

Торговельно-розважальний комплекс на 8-15 поверхів має вміщувати елінги для зберігання яхт і катерів, ремонтні майстерні, паркінг для автомобілів, фітнес-клуби, офісні приміщення, виставкові зали, торговельні приміщення та готель. На набережній поруч із комплексом передбачаються фонтани, дитячі майданчики для дітей, амфітеатр та зелені зони.

 

IMAGE FOLDER (/files/2021/9_2021/16.09.21.1533)

 

Другу яхтову марину заплановано розташувати у Мікрорайоні Ліски-2. Проект передбачає готельний комплекс, елінги для зберігання яхт і катерів, видовий майданчик з лавками та навісами, зелені зони та дитячі майданчики.

 

IMAGE FOLDER (/files/2021/9_2021/16.09.21.1538)

 

Серед очікувань від будівництва яхтових марин, Олександр Сєнкевич назвав залучення інвестицій до міста, створення річкової інфраструктури, збільшення туристичного потоку, розвиток підприємництва. Також названі проекти дозволять створити нові робочі місця та збільшити надходження до бюджету.

 

IMAGE FOLDER (/files/2021/9_2021/16.09.21.1550)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: