Мапа порталу

У Миколаєві відбулись змагання зі скелелазіння «NIKO-ROCK CLIMBING»

З 11 до 12 вересня  на майданчику біля палацу культури «Молодіжний» проходили міські змагання зі скелелазіння «NIKO-ROCK CLIMBING». У спортивному заході взяли участь понад 200 хлопців і дівчат віком до 16 років з нашого міста та Херсонської області. Вони мали якомога швидше підкорити скеледром заввишки 7 метрів. Пропонувалось 4 дистанції.

Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.

Організаторами турніру є Миколаївський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді, Миколаївське регіональне відділення Федерації спортивного туризму України, Палац культури «Молодіжний». Змагання відбулись за підтримки міського голови Олександр Сєнкевича, секретаря міської ради Дмитра Фалька та адміністрації Інгульского району.

Підбили підсумки змагань 12 вересня, тоді ж відбулась церемонія нагородження переможців. Юним спортсменам, які показали найкращі результати у вікових категоріях 11-12, 13 та до 10 років, призи та грамоти вручили секретар міської ради Дмитро Фалько та керівник адміністрації Інгульського району Ганна Ременнікова.

Під час нагородження до зібрання звернувся Дмитро Фалько. Він зазначив, що турнір присвячений 232 дню народження міста, та привітав усіх зі святом.

- Нагороди заслужив кожен, хто взяв участь у змаганнях, хто піднявся на скеледром. Адже  хлопці та дівчата перемогли свої страхи. Це дуже добре –  такий досвід стане у нагоді у подальшому житті, - сказав секретар міської ради. – Я бажаю нашому місту та усім вам процвітання та нових успіхів!

Відзначимо, що змагання «NIKO-ROCK CLIMBING» відбувся на мобільному скеледромі, що минулого року було придбано у рамках  програмі «Громадський бюджет Миколаєва». 

 

IMAGE FOLDER (/files/2021/9_2021/130921)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: