Мапа порталу

У Миколаєві затвердили норми надання послуг з вивезення побутових відходів

Виконком Миколаївської міської ради затвердив норми надання послуг з вивезення побутових відходів у Миколаєві. Дане рішення потрібне для організації планування, нормування та ефективної роботи у сфері поводження з ТПВ. Відповідно до наказу Міністерства розвитку громад та територій, розрахунки здійснюють що п'ять років. 

Норми застосовуються виконавцями послуг для багатоквартирних та одноквартирних житлових будинків, підприємств, установ і організацій, незалежно від форми власності – об’єктів утворення побутових відходів м. Миколаєва. Документ розроблено Національним університетом кораблебудування імені адмірала Макарова на замовлення департаменту житлово-комунального господарства.

Виконавцям послуг з вивезення побутових відходів (КП “Миколаївкомунтранс“, КП “Обрій-ДКП“) доручено застосовувати норми, затверджені цим рішенням. 

У рішенні також зазначається, що суб’єктом господарювання, який здійснює експлуатацію та утримання міського полігону твердих побутових відходів (розташованого за адресою: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Весняне, вул. Нова, 16) є КП “Миколаївкомунтранс“, яке здобуло право на здійснення ліцензованого виду діяльності на захоронення побутових відходів відповідно до вимог діючого законодавства.

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: