Мапа порталу

У мерії Миколаєва обговорили схему розміщення зовнішньої реклами по вул. Космонавтів та Херсонському шосе

Сьогодні, 12 серпня, в мерії Миколаєва відбулась зустріч з підприємцями, під час якої обговорили схему розміщення зовнішньої реклами по вул. Космонавтів та Херсонському шосе.

У заході взяли участь віцемер Юрій Андрієнко, керівник департаменту архітектури та містобудування Андрій Цимбал, оператори рекламних конструкцій та їх представники.

Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.

Юрій Андрієнко нагадав, що на замовлення міської ради спеціалізованою  організацією розроблено комплексну схему розміщення рекламних конструкцій по вказаним магістралям.

- Це регуляторний акт. Відповідно до чинного законодавства він був оприлюднений шляхом розміщення на офіційному Інтернет-сайті Миколаївської міської ради. Кожен бажаючий міг ознайомитись з документом та подати свої пропозиції. Однак у законодавчо встановлені терміни жодних пропозицій до міської ради не надходило, - поінформував віцемер.

Більш детально про розробку документу розповів Андрій Цимбал.

- Розробка схем розміщення рекламних конструкцій передбачена міською програмою соціально-економічного розвитку. Перші дві магістралі – вулиця Космонавтів і Херсонське шосе.    Було підготовлено технічне завдання. Основна увага приділялась переходу на рекламу малого формату, дотриманню існуючих будівельних стандартів та норм безпеки, - сказав Андрій Цимбал. – Була проведена велика робота, за її результатами до документу вносились зміни. У підсумку було отримано погодження усіх власників інженерних мереж, що пролягають по магістралям, а також патрульної поліції.

Схема передбачає упорядкування, зменшення рекламних конструкцій, їх стандартизація та підвищення якості.

- На сьогодні по Херсонському шосе розміщено 96 рекламних конструкцій, серед яких 88 - це борди 3х6 метрів. Після затвердження схеми розміщення має залишитись   62 конструкції, серед яких 37 – це борди 3х6 метрів, 18 сіті-лайтів та 7 бек-лайтів 3х4 метрів. По вулиці Космонавтів наразі розміщено 141 конструкції, з них – 96 бордів 3х6 метрів. Пропонується залишити 73 конструкції, з них 59 сіті-лайтів та 14 бек-лайтів 3х4 метрів. Треба зазначити, що по вул. Космонавтів з кожного боку є суттєві обмеження. З одного боку це контактна мережа трамвайної лінії, з іншого боку – високовольтна лінія електропередач. Також там проходять потужні мережі водо- та теплопостачання. І для можливості їх обслуговування усі власники мереж просили залишити технічні коридори, - сказав Андрій Цимбал.

Він ще раз наголосив: схема розміщення рекламних конструкцій розроблялась, враховуючи виключно норми безпеки та існуючі будівельні стандарти. Зокрема, було дотримано усі вимоги щодо трикутників видимості, відстані від інженерних мереж тощо.

- Враховуючи все це, було визначено місця, де рекламні конструкції можуть розміщатися, - підсумував директор департаменту архітектури та містобудування.

Під час обговорення представники рекламного бізнесу порушили питання, що їх цікавлять. Вони запропонували підготувати узагальнені пропозиції від усіх гравців ринку та врахувати їх в схемі розміщення рекламних конструкцій.

Юрій Андрієнко зазначив: міська рада уважно вивчить усі пропозиції та розгляне можливість їх впровадження в документі.

IMAGE FOLDER (/files/2021/8_2021/120821)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: