Мапа порталу

З Україною в серці: у Миколаєві відкрилася виставка з нагоди 30-ї річниці незалежності України

У виставковій залі Миколаївської обласної організації Національної Спілки художників України (НСХУ) розпочала роботу виставка “З Україною в серці”, присвячена 30-й річниці незалежності України.

В експозиції представлені понад 100 робіт як відомих миколаївських митців, так і молодих талантів - членів молодіжного відділення при обласній організації НСХУ.

Привітав присутніх голова обласної організації спілки художників України Дмитро Артим. 

  • Дякую художникам, які присвятили свої роботи величному святу - Дню незалежності України. Вітаю всіх миколаївців і щиро бажаю, щоби наша спільна праця зміцнювала нашу державу.

Дмитро Артим виконав приємну місію та вручив посвідчення талановитим митцям - першим членам молодіжного відділення. 

За словами начальника управління з питань культури та охорони культурної спадщини міськради Юрія Любарова, особливо тішить саме присутність молоді.

  • З’явилися молоді таланти, і це дає надію, що мистецтво в Миколаєві буде розвиватися. Сьогодні відкрилася перша виставка в сезоні, сподіваюся, їх буде все більше. Успіху нашим митцям! - сказав посадовець.

При нагоді Юрій Любаров анонсував ще кілька цікавих заходів, що приурочені до 30-ї річниці незалежності України. Так, 21 серпня стартує рок-фестиваль “Дикий Сад”. Цього ж дня на площі Соборній відбудеться урочисте відкриття низки заходів до Дня незалежності за участі Симфонічного та Муніципального камерного оркестрів. 22 серпня - продовження рок-фестивалю “Дикий Сад” на оглядовому майданчику біля городища.  23 серпня з нагоди Дня Прапора в сквері Юних героїв піднімуть найбільший стяг у Миколаєві, а в Каштановому сквері відбудеться фінал конкурсу героїко-патріотичної пісні. 24 серпня - обласне свято Folk-toloka на вулиці Соборній, відкриття виставки з нагоди Дня незалежності в Муніципальній виставковій залі, а ввечері миколаївців чекає святковий концерт. 

 

IMAGE FOLDER (/files/2021/8_2021/04082021)

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: