Мапа порталу

В Ракетному Урочищі ремонтують чергову ділянку дороги

Адміністрація Центрального району послідовно відновлює дороги в приватному секторі. Нині триває ремонт вулиці 1-а Екіпажна в мікрорайоні Ракетне Урочище.

Хід робіт перевірили міський голова Олександр Сєнкевич, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза та депутат міської ради Олена Кісельова.

«Ремонт вулиці 1 Екіпажна – продовження проекту з відновлення доріг у приватному секторі, який ми розпочали в Миколаєві чотири роки тому. На жаль, у бюджеті міста на 2021 рік на ремонт доріг спрямовано не так багато коштів, але ми плануємо збільшити обсяг фінансування», - зауважив Олександр Сєнкевич.

Також мер розповів, що місто має чіткий план ремонту доріг як у приватній забудові, так і на території багатоквартирних будинків.

Голова адміністрації Центрального району, депутат міської ради Олександр Береза повідомив, що за проектом на вул. 1-а Екіпажна укладуть близько 1,3 км2 асфальту.

«Цю дорогу ми почали ремонтувати ще позаминулого року – тоді нам вдалось відновити частину вулиці. До цього тут взагалі не було асфальтового покриття. Тепер ми фактично завершуємо ремонт», - пояснив Олександр Береза.

Разом із ремонтом асфальтового покриття біля навчального закладу облаштовують і паркувальниий заїзд для шкільного автобуса.

Депутат міської ради, голова фракції "ЄС" Олена Кісельова зауважила, ремонт дороги на цій вулиці був украй необхідний.

«На цій вулиці розташована школа, і раніше діти з батьками мусили йти до неї вщент розбитою дорогою, а в негоду ситуацію ускладнювали калюжі та багнюка. Тепер прогулюватись тут буде комфортно. Сподіваюсь, таких доріг у Ракетному Урочищі буде більше», - сказала депутатка Олена Кісельова.

 

IMAGE FOLDER (/files/2021/7_2021/23072021_1)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: