Мапа порталу

У Миколаєві привітали кращих тренерів

У Миколаєві привітали кращих тренерів – викладачів дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста.

Нагадаємо, що професійне свято - День тренера – встановлено Указом Президента України в 2021 році. Дата 19 липня обрана не випадково. Саме цього дня 1996 року Україна вперше взяла участь у Олімпійських іграх як незалежна держава.

Фахівців, які зрощують спортивні таланти, привітали заступник міського голови Анатолій Петров, начальниця управління у справах фізичної культури і спорту Ірина Бондаренко, членкиня виконавчого комітету міської ради Ольга Степаненко.

За словами Анатолія Петрова, розвиток спортивної галузі – важливий напрям роботи міської влади.

-  Вітаю всіх тренерів із професійним святом! Фактично, ви заміняєте батьків своїм вихованцям, готуючи їх до життя. І це не лише фізична підготовка, а й розвиток сили волі, наполегливості, впевненості, - всього, що необхідно для досягнення високих результатів. Від імені міського голови Олександра Сєнкевича та депутатського корпусу – низький уклін тренерському складу за внесок у розвиток спорту Миколаєва, - сказав посадовець.

У місті коштом бюджету утримуються 16 дитячо-юнацьких спортивних шкіл та школа вищої спортивної майстерності. Тут працюють 338 тренерів - викладачів, серед яких 38 фахівців мають почесне звання «Заслужений тренер України», 48 тренерів вищої категорії.

Сьогодні відзнаки від міського голови та грошові премії отримали 54 наставники миколаївських спортсменів. Їх вихованці продемонстрували успішні виступи в І півріччі 2021 року на чемпіонатах України, Європи та світу. 

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови

 

 

IMAGE FOLDER (/files/2021/7_2021/20072021)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: