Мапа порталу

У мікрорайоні Матвіївка відкрили сучасну сімейну амбулаторію

 У Миколаєві в мікрорайоні Матвіївка відкрили сімейну амбулаторію. 29 червня заклад відвідали міський голова Олександр Сєнкевич, начальник управління охорони здоров’я Ірина Шамрай та голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.

Сімейна амбулаторія № 5 обслуговуватиме 7 451 жителя мікрорайону, з яких 6 095 – дорослі та 1 356 – діти.

Тут працюватимуть три лікарі: лікар загальної практики-сімейної медицини, терапевт та педіатр. З ними вже підписали 5 123 декларації (це 80% від усього населення мкр. Матвіївка).

До складу персоналу амбулаторії також входять п’ять медичних. Завідувач  амбулаторією – Левшин Юрій Максимович, лікар загальної практики-сімейної медицини, стаж роботи 35 років.

Сімейна амбулаторія обладнана згідно з сучасними вимогами, забезпечена автоматизованими робочими місцями, під’єднана до мережі Інтернет. Тут облаштовані кабінетии лікаря загальної практики-сімейної медицини, лікаря-педіатра, лікаря-терапевта, маніпуляційний кабінет – пункт щеплень та кабінет денного перебування пацієнтів на 9 ліжок.

«Сьогодні це сучасна будівля із сучасним обладнанням. Сподіваюсь, що нашим лікарям буде тут зручно обслуговувати своїх пацієнтів, а пацієнти будуть отримуватимуть послуги у комфортних умовах і на належному рівні», - наголосив Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, будівля сімейної амбулаторії зведена «з нуля». Ділянку для будівництва було виділено рішенням Миколаївської міської ради у червні 2019 року. Вартість будівельних робіт склала 13,7 млн грн., а разом із оснащенням – 14 975 894 грн.

 

IMAGE FOLDER (/files/29.06.21.13.40)

 

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: