Мапа порталу

У Миколаєві привітали медиків із професійним святом

Щороку в третю неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника. Цьогоріч, 17 червня, напередодні свята в Миколаївському національному академічному українському театрі драми та музичної комедії для медиків міста й області підготували урочистий концерт.

Привітати медичних працівників завітали перший заступник міського голови Віталій Луков та секретар міської ради Дмитро Фалько. Вони вручили лікарям подяки. 

"Сьогодні ми вітаємо медичних працівників Миколаєва та області, всіх, хто виконує клятву Гіппократа, хто своєю місією та сенсом свого життя зробив боротьбу за життя та здоров'я інших людей. Дякую вам!" - звернувуся до медиків Дмитро Фалько.

Згадуючи, яким був цей рік для галузі охорони здоров'я, начальник управління охорони здоров'я Ірина Шарай подякувала миколаївським лікарям за відданість справі та високий професіоналізм, особливо під час падемії коронавірусу. Також Ірина Шамрай нагадала, що у 2020 році на боротьбу з ковідом із бюджету міста  спрямували понад 50 млн гривень. При цьому в управлінні охорони здоров'я сили спрямовували не лише на боротьбу з пандемією.

"Цього року ми запустили дві амбулаторії - в Матвіївці та мікрорайоні Північному, відкрили ангіограф, тривають роботи з уведення в експлуатацію гемодіалізного відділення, ми поставили 66 суглобів нашим мешканцям за кошти місцевого бюджету", - розповіла Ірина Шамрай.

 

IMAGE FOLDER (/files/2021/6_2021/18062021_1)

  


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: