Мапа порталу

У Миколаєві провели чергову перевірку маршруток

 10 червня працівниками управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій міської ради спільно з інспекторами відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції у Миколаївській області було проведено рейд з перевірки пасажирських транспортних засобів. Перевірили автобуси таких підприємств-перевізників: ПП «ПіК» - маршрути №№ 10, 17, 34, 91; ТОВ «Приватавтолюкс» - маршрути №№82,89.

За результатами було складено 5 постанов за порушення технічного стану автобусів на водіїв та накладено відповідні штрафні стягнення. Крім того, було складено 2 постанови на посадову особу підприємства ПП «ПіК» (механіка), що допустив виїзд на лінію автобусів у незадовільному технічному стані, що передбачає стягнення штрафу.

Усі транспортні засоби, у яких виявлені порушення, були не допущені до подальшої роботи за маршрутом. Керівникам підприємств-перевізників було негайно наголошено щодо усунення відповідних порушень та недопущення подібного у подальшому. Адже саме належний технічний стан автобусів це запорука безпечних перевезень.

 

Управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій міської ради

IMAGE FOLDER (/files/2021/6_2021/110621_3)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: