Мапа порталу

Директор КВП з організації харчування в навчальних закладах Віктор Васильєв відзвітував перед депутатами про свою роботу

Сьогодні, 9 червня,  під час сесії Миколаївської міської  ради перед депутатами відзвітував директор КВП з організації харчування в навчальних закладах Віктор Васильєв. Він розповів, чого вдалось досягти за 5 місяців роботи на посаді.

Віктор Васильєв зазначив, що коли очолив підприємство на початку поточного року воно знаходилось у не найкращому стані. Існували борги перед постачальниками –  6,7 млн.грн., а також за комунальні послуги – 2 млн.грн. Фінансовий стан підприємства ускладнило посилення на початку року карантинних обмежень. Через це школи були закриті, а  наповнюваність дитячих садків склала 30 відсотків. Відтак простоювало й саме КВП з організації харчування в навчальних закладах.

Наразі головна будівля підприємства знаходиться в аварійному стані. У нього, майже немає виробничих потужностей.

– Що мною було зроблено за цей час? Для шкіл та дитячих садків  впроваджено єдине двотижневе меню. Воно затверджується держпродспоживслужбою та має дотримуватися усіма навчальними закладами. Раніше шеф-повар кожної школи та  кожного дитячого садка затверджував меню на свій розсуд, виходячи з наявного фінансування. Впроваджене єдине меню стало більш збалансованим. Крім того, сьогодні усі закупівлі здійснюються з використанням електронного майданчику Прозорро. Сьогодні продукти до харчоблоків потрапляють напряму від постачальника. Раніше ж вони завозились на наш склад, а вже потім – на харчоблоки шкіл. Також ми посилили контроль якості продуктів. Тільки по молочній групі продуктів  зроблено понад 10 досліджень. На сьогодні 22 школи на мають харчоблоки для повного циклу приготування гарячого харчування. Для них таку продукцію готують та розвозять 4 базові школи. Ми покращили якість процесу доставки, - сказав Віктор Васильєв.  

Також було оптимізовано роботу підприємства. Зокрема, ухвалено рішення щодо закриття об’єктів, які приносили лише збитки.

- За останні 10 років підприємство не закуповувало кухонний інвентар: ножі, дошки тощо. Наразі укладено відповідну угоду і ми чекаємо постачання до 30 наших об’єктів зазначеного товару, - сказав  Віктор Васильєв.

Сьогодні  на підприємстві розпочато важливі перетворення. Зокрема, реалізовується проєкт зі створення фабрики кухні.

- Ми хочемо створити фабрику кухні.  Плануємо її відкрити на першому поверсі нашої головній будівлі, що розташовано по вул. Генерала Карпенка. Наразі там відбувається ремонт. Готовність складає 20 відсотків, - повідомив Віктор Васильєв.

За його словами, в Миколаєві встановлено найнижчу ціну на послуги з харчування в школах. Що впливає на розвиток підприємства.

- Вартість харчування в школах становить 14,2 грн., з них 8,5 грн. йде на закупівлю продовольчих продуктів, 5,7 грн. – на зарплатню наших співробітників, комунальні платежі, - зазначив директор КВП з організації харчування в навчальних закладах.


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: