Мапа порталу

У Миколаєві на території військової частини відкрили каплицю

8 червня в Миколаєві відкрили новозбудовану каплицю. Вона розташована на території військової частини №3039 Національної гвардії України.

Релігійна споруда з’явилась завдяки допомозі небайдужих людей.

Заступник командира частини підполковник Дмитро Мартишко розповів, що це православна капличка, вона на честь Святого Миколая. Споруду звели, аби підтримувати дух військових.

- У серпні 2019 року було закладено капсулу з нагоди початку будівництва. І через майже два роки ми раді зустрічати гостей на відкритті каплиці, - сказав Дмитро Мартишко.

Один із натхненників проєкту радник міського голови Денис Барашковський зазначив, що ідею будівництва каплиці охоче підтримало багато людей, серед них місцеві меценати та державні діячі.

До благородної справи долучився, зокрема,  й мер Миколаєва Олександр Сєнкевич.

Міський голова підкреслив важливість події, зазначивши, що віра є рушієм добрих вчинків і помислів людини.

Капелан військової частини 3039 отець Володимир Сеньковський зазначив: відкриття каплиці – довгоочікуване свято.

- З Божого благословення ми сьогодні освятили храм, про який мріяли. Особисто для мене це велике свято. У каплиці в святкові та вихідні дні будуть проходити богослужіння згідно церковних канонів. За бажанням військовослужбовці будуть проходити окремі молебні за здоров'я рідних. Також тут заплановано проведення духовних спілкувань. Раніше нам доводилося шукати кабінет для спілкування, а зараз у нас є своя святиня, - розповів отець Володимир.

 

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

IMAGE FOLDER (/files/2021/6_2021/090621_2)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: