Мапа порталу

Стартував ІІ етап регати «Mykolaiv River Cup»

Суботнього ранку в рамках фестивального свята на воді у Миколаєві стартував ІІ етап регати «Mykolaiv River Cup». 

Команди, у складі яких понад 300 членів екіпажу з різних міст України, зібралися на урочисте відкриття в областному яхт-клубі.  

Привітав присутніх перший заступник міського голови Віталій Луков. Віцемер побажав всім отримати спортивний драйв, задоволення та попутного вітру. Жартома зазначив, що має за велику честь особисто відкривати захід в присутності міського голови Олександра Сєнкевича, який виступає сьогодні як учасник регати. 

По завершенню урочистої частини команди почали підготовку до старту. Загалом на воду вийшло 44 яхти. Нагадаємо, у другому етапі регати взяли участь не тільки досвідчені яхтсмени, а й команди, які ніколи раніше не займалися вітрильним туризмом.

- Ми зібрались з метою популяризувати вітрильний спорт, показати, як можна цікаво та корисно провести дозвілля. Такі заходи ще раз підтверджують наш слоган "Миколаїв -  місто на хвилі". Запрошую усіх містян також долучатися до цікавих активностей, а діток - до наших спортивних шкіл на відділення парусного спорту -  зазначив у коментарі мер Олександр Сєнкевич.

Разом з міським головою в команді: головний редактор онлайн-видання «НикВести» Олег Деренюга, депутат Миколаївської обласної ради Альона Кара, викладач Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв Олексій Павліщев, засновниця мережі магазинів з продажу зброї Тетяна Яшкіна.

Чи впоралися вони із завданням, та які труднощі долали під час гонки, покажуть в реаліті-шоу «Регата». Перегляд є у вільному доступі на фейсбук сторінці та YouTube на  ТРК «МАРТ». Також переглянути серії можна в ефірі телеканалу щоп’ятниці, о 18:45.

Триватиме регата два дні. Команди мають подолати маршрут "Миколаїв - Волоська коса - Миколаїв". Нагородження переможців відбудеться 6 червня на 8-му причалі.

 

IMAGE FOLDER (/files/2021/6_2021/05062021)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: