Мапа порталу

Миколаївським перевізникам презентували сучасні пасажирські автобуси

Сьогодні, 25 травня, в Миколаєві відбулась презентація нової лінійки пасажирських автобусів РУТА. Йдеться про модель РУТА 40 С, що виробляє завод «Часівоярські автобуси». Їх пропонують миколаївським перевізникам, аби оновити рухомий склад.

Техніку оглянули й представники міської влади – віцемер Юрій Андрієнко, керівник управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій міської ради Дмитро Попов.

Як зазначають представники виробника, РУТА 40 С – це сучасне покоління пасажирського автотранспорту для міських умов. Вони створені на базі Iveco та мають економічний двигун, що відповідає стандарту Євро 6. Такі автобуси пристосовані для перевезення людей з інвалідністю, вони розраховані на 26 або 23 пасажира  в разі транспортування інвалідного візка.

Автобуси на даному шасі виробляються на заводі близько трьох років, вони мають кузов з некорозійних матеріалів, і, як запевняє виробник, у великих містах показали себе економічними та зносостійкими.

Для підприємств-перевізників пропонуються й інші моделі РУТИ. Вони розроблені на базі Ford і в залежності від модифікації можуть перевозити до 34 пасажирів.

 

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

IMAGE FOLDER (/files/2021/5_2021/250521)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: