Мапа порталу

Щоб зняти напругу з пасажирськими перевезеннями в Корабельному районі

Щоб зняти напругу з пасажирськими перевезеннями в Корабельному районі, прийнято рішення тимчасово запровадити “короткий” маршрут для комунального транспорту №91. З понеділка, 17 травня, автобуси їздитимуть з Корабельного району до міжміського автовокзалу. Про це повідомляє управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій міської ради. 

Як коментують в управлінні, упродовж тижня в соціальних мережах з’являлися скарги жителів мікрорайону на довжелезні черги на зупинках громадського транспорту. Реагуючи на звернення містян, управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій провело перемовини з представниками підприємств-перевізників всіх форм власності, що обслуговують маршрути Корабельного району. 

З’ясувалося, що кількість одиниць транспорту на маршрутах не зменшилась. При цьому карантинні обмеження, що встановлені Державною комісією з питань ТЕБ та НС, регіональною та міською комісіями не дозволяють забезпечити перевезення миколаївців громадським транспортом у повному обсязі. Проїзд встановлено за кількістю сидячих місць, а це не відповідає реальній кількості пасажирів. Відтак, зростає соціальна напруга.  

Для того, щоб розвантажити маршрути та забезпечити миколаївцям можливість дістатися до роботи та навчання, прийнято низку рішень. Одне з них - тимчасове запровадження “короткого” маршруту №91. Крім того, з перевізниками обговорюється питання щодо залучення додаткової кількості транспортних одиниць, зокрема, в години пік. 

У свою чергу, звертаємось до жителів міста. Пандемія коронавірусу позначилася на всіх сферах нашого життя. Вже понад рік ми відчуваємо незручності через впровадження карантинних обмежень, через те, що не можна жити, як раніше. Однак, епідемія становить величезну небезпеку. Тому ми робимо все можливе, щоб адаптуватись до нової реальності. Здоров’я все ж важливіше. 

 

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: