Мапа порталу

Олександр Сєнкевич привітав працівників виконкому міськради, які віддали роботі в органах місцевого самоврядування кілька десятків років

За доброю традицією Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич особисто вітає працівників виконкому міськради, які віддали роботі в органах місцевого самоврядування кілька десятків років. 

Сьогодні відзнаки від мера отримали:

  • головний спеціаліст господарсько-експлуатаційного відділу Миколаївської міської ради Наталія Кучеренко;
  • головний спеціаліст відділу кадрів Миколаївської міської ради Алевтина Кісюра.

Олександр Сєнкевич подякував їм за професіоналізм та відданість обраній справі. Побажав наснаги та оптимізму.

- Всі, хто працює в органах місцевого самоврядування, пов’язали свою долю з досить нелегкою справою служіння громаді. - зазначає міський голова Олександр Сєнкевич. - Це складна і відповідальна робота. Вам часто доводиться затримуватися на робочих місцях, виконуючи важливі завдання, працювати у вихідні дні, але ви до кінця залишаєтеся вірними своєму обов'язку, плідно і сумлінно працюєте на благо громади.  Бажаю вам і вашим близьким міцного здоров'я. Нехай втілюються в життя всі ваші мрії і добрі наміри.

Теплі слова привітань на адресу колег цього дня також пролунали від директорки департаменту міського голови Юлії Литвинової та керуючого справами виконавчого комітету Андрія Волкова.

 

IMAGE FOLDER (/files/2021/5_2021/13052021_2)

 

 

 

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: