Мапа порталу

У Миколаєві оновлюють перелік адміністративних послуг

13 травня у мерії Миколаєва під головуванням першого віцемера Віталія Лукова відбулась нарада щодо приведення переліку адміністративних послуг у відповідність до Гіду державних послуг. В обговоренні взяли участь представники департаменту з надання адміністративних послуг, управління земельних ресурсів, департаменту архітектури та містобудування, відділу обліку та розподілу житла, управління комунального майна, управління державного архітектурно-будівельного контролю, департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції.

Під час наради йшлося про те, що в період розвитку адміністративних послуг кожна громада в Україні йшла своїм шляхом, а кожне відповідне міністерство ставило свої завдання. Тому в нашій державі сьогодні немає єдиного підходу і одна й та ж адміністративна послуга у різних містах може називатися і надаватися інакше. У зв’язку з цим Міністерство цифрової трансформації України вирішило систематизувати усі послуги, що надаються громадами, і підготувало єдиний перелік.

 - Минулого разу ми збиралися, аби визначити покроковий план дій та порівняти послуги, що надаються в Миколаєві, та послуги з цього єдиного переліку. За час, що минув,  структурні підрозділи міської ради провели аналіз. За підсумками роботи нашому ЦНАПу було надано для узагальнення відповідні рекомендації, - зазначив Віталій Луков.

 Під час обговорення учасники наради звернули увагу на  те, що було виявлено певні розбіжності в законодавстві, яке регулює надання адміністративних послуг в Україні. У зв’язку з цим структурні підрозділи міської ради звернулись за уточненнями до профільних міністерств.

- Наразі ми чекаємо відповіді від центральних органів державної влади, - сказав Віталій Луков.

Коли надійде уся необхідна інформація буде підготовлено новий перелік адміністративних послуг, що відповідатиме стандартам Міністерства цифрової трансформації. Після цього його винесуть на розгляд міської ради. 

 

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

IMAGE FOLDER (/files/2021/5_2021/130521)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: