Мапа порталу

Щодо проведення установчих зборів з формування нового складу експертно-громадської ради виконавчого комітету Миколаївської міської ради

    Керуючись Типовим положенням про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 (зі змінами), відповідно до рішення комісії з питань ТЕБ та НС міста Миколаєва (протокол № 11 від 30.04.2021), ініціативна група щодо формування нового складу експертно-громадської ради виконавчого комітету Миколаївської міської ради (далі – Ініціативна група) повідомляє про уточнену дату проведення установчих зборів з формування нового складу експертно-громадської ради виконавчого комітету Миколаївської міської ради (далі - ЕГР).

 Установчі збори відбудуться 25 травня 2021 року о 16:00.

Місце проведення: Сесійна залаМиколаївської міської ради (велика зала, 4-й поверх), за адресою: вул. Адміральська, 20, м. Миколаїв.

Реєстрація учасників: з 15:00 до 16:00. Для реєстрації учасникам зборів необхідно мати із собою документ, який посвідчує їх особу. Участь у голосуванні за довіреністю не допускається.

 Установчі збори з формування нового складу ЕГР відбудуться шляхом рейтингового голосування за внесених інститутами громадянського суспільства (далі – ІГС) кандидатів до складу громадської ради, які особисто присутні на установчих зборах.

 Нагадуємо, що на Інтернет-порталі «Миколаївська міська рада» в розділі «Експертно-громадська рада», підрозділ «Інформація ініціативної групи щодо формування нового складу ЕГР», розміщено:

- список кандидатів до складу ЕГР, доповнений: біографічними довідками, фото та мотиваційними листами кандидатів до складу ради, даними про їх сторінки у соціальних мережах (в разі наявності);

- відомості про результати діяльності ІГС, представники яких є кандидатами до складу ради, за останні шість місяців до дати оприлюднення повідомлення про формування складу ЕГР, із зазначенням даних про веб-сайти ІГС, сторінки у соціальних мережах (у разі наявності);

- список представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах із зазначенням підстав для відмови.

У разі неможливості проведення установчих зборів у вказаний термін з причин, пов’язаних із додатковим посиленням карантинних обмежень, установчі збори можуть бути перенесені за рішенням Ініціативної групи. Інформація про таке рішення буде розміщена на офіційному Інтернет-порталі «Миколаївська міська рада».


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: