Мапа порталу

Для мешканців мікрорайону Північного відкрили сучасну сімейну амбулаторію

У Миколаєві відкрили нову сімейну амбулаторію в Північному. Мікрорайон активно розвивається, тож міська влада потурбувалася про те,щоби людям було зручно отримувати медичні послуги поруч із домівкою. Позаминулого року передали приміщення площею понад 500 кв метрів на вул. Архітектора Старова, 4 А Центру первинної медико-санітарної допомоги № 4. Виконали капітальний ремонт, на який з міського бюджету спрямували понад 5 млн 600 тисяч гривень.

Відтепер майже 8 тисяч миколаївців мають змогу отримати першу медичну допомогу, записатись до сімейного лікаря, педіатра, зробити щеплення за місцем проживання. Тут нове устаткування та меблі, комп’ютерна техніка, працює електронний запис пацієнтів до лікаря, є кабінет денного перебування на 5 ліжок. Створено комфортні умови для людей з інвалідністю: на вході встановлено підйомник, належним чином облаштовані санітарно-гігієнічні кімнати.

У закладі вже розпочали приймати пацієнтів 3 сімейні лікарі та 2 педіатри. У травні до роботи стане ще один лікар загальної практики сімейної медицини. Мешканці мікрорайону активно користуються можливістю отримати якісні послуги, наразі укладено 6 тисяч 114 декларацій. Це 80 % від усієї кількості жителів Північного. Показник, за словами начальниці управління охорони здоров’я Ірини Шамрай, найвищий серед інших мікрорайонів у Миколаєві.

Заклад сьогодні оглянули Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич та секретар міської ради Дмитро Фалько.

  • Ми йдемо за принципом доступної медицини, щоби сімейні амбулаторії в Миколаєві були в кроковій доступності, і люди могли швидко та зручно отримати медичну послугу. Такий напрямок розвитку галузі охорони здоров’я обрано ще п’ять років тому, і ми послідовно втілюємо його в життя. Цьогоріч у місті відкриваються дві нові сімейні амбулаторії: у мкрн Північному та найближчим часом — у Матвіївці, де з фактично нуля збудовано сучасний медичний заклад, — каже мер Миколаєва.

Олександр Сєнкевич подякував підряднику, компанії «Будальянс», за якісно виконану роботу.

За словами секретаря міської ради Дмитра Фалька, поява в Миколаєві чергового оновленого об’єкту є хорошим прикладом наближення медицини до людей.

  • Жителі великого мікрорайону отримали доступ до первинної ланки сімейної медицини. Враховуючи наші реалії, у тому числі пандемію коронавірусу, це дуже важливо. Тут є амбулаторний кабінет щеплень, а отже, місцеві жителі отримуватимуть вакцину без зайвих черг та поїздок, — зазначив Дмитро Фалько.

Сучасні умови медичного обслуговування вже оцінили перші пацієнти. Люди задоволені, кажуть, такий заклад значно приємніше відвідувати.

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

 

 

IMAGE FOLDER (/files/2021/4_2021/27042021)

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: