Мапа порталу

Підприємці, які продовжують торгівлю непродовольчими товарами на ринках міста, не зможуть отримати відшкодування сплачених податків

Підприємцям, які не дотримуються домовленостей та продовжують продаж непродовольчих товарів на ринках, міська рада не буде компенсувати збитки.

Про це повідомляє Департамент внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції.

На ринках міста не всі підприємці дотримуються карантинних обмежень. Зокрема, попри заборону, триває продаж непродовольчих товарів. Такі факти виявлені за адресами: вул. Озерна, 14 (ТОВ «Штрассе»), вул. 6-а Слобідська ріг пр. Центрального (ТОВ «Універсал-Юг»), вул. Космонавтів, 80 (ТОВ «Універсал-Юг»), вул. Космонавтів, 62-64 (ПП «Клаксон»), пр. Миру, 2 (ТОВ «ПОБУТСЕРВІС-ПЛЮС»), вул. 3-я Слобідська, 50-56 (ТОВ «РИНОК» ДЗЕРЖИНСЬКИЙ» , ПП «ЮЛІАНА-СЕРВІС»). Це суперечить тим домовленостям, яких досягли на своїй нещодавній зустрічі міський голова та керівники ринків Миколаєва(https://bitly.su/CG0Zb). Було вирішено, що керівники, які постраждали від введення посилених карантинних обмежень, зможуть отримати відшкодування сплачених податків. І в свою чергу – знизити орендну платню для підприємців. Але мова йшла про допомогу саме тому, що бізнесмени, які займаються продажем непродовольчих товарів, тимчасово не можуть працювати через локдаун. Цілком логічно, що ті, хто проігнорував карантинні вимоги та буде намагатися звернутися до міста за відшкодуванням – його не отримають. Такі собі «хитруни», м’яко кажучи, які наживаються за рахунок своїх законослухняних непрацюючих конкурентів, періодично виявляються перевірками. Хотіти і рибку з’їсти і в воду не лізти – цілком природно, але в даному випадку це не спрацює, - директор департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Андрій Єрмолаєв.


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: