Мапа порталу

У Миколаєві впорядковують автошляхи після зими

Заступник міського голови — директор департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради Сергій Коренєв в ефірі ТРК "НІС-ТВ" прокоментував ситуацію зі станом міських автошляхів після зими. За його словами, найбільш проблемними наразі є основні автомагістралі міста — проспект Богоявленський, проспект Центральний, вулиці Чкалова, Погранична.

  • Якщо говорити про пріоритети: упродовж трьох тижнів комунальні служби працювали на проспекті Богоявленському. Там великі труднощі, дорога буквально сиплеться. Роблять ямковий ремонт, а поруч із латками з’являються нові ями. Наразі дорожники вже наближаються до ділянки поруч із вулицею Космонавтів та будуть переходити на інші відрізки. Працює бригада й на вулиці Чкалова, на черзі — Погранична. Під питанням — вулиця Кузнецька, оскільки стан дороги поганий і потребує суттєвих фінансових витрат. Водночас бюджет міста обмежений. На ремонт автошляхів у нас закладено біля 76 млн грн, розподілили порівну на поточний і капітальний ремонти. Однак, потрібно значно більше коштів, тому обговорюється питання позики, — розповів посадовець.

Найближчим часом будуть готові технічні завдання та оголошено тендер на поточний ремонт доріг на вулицях Лазурній, Індустріальній, Чкалова, 2 Набережній та ін.

Індустріальну планують відновити від вулиці Крилова до вулиці Проєктної. За словами Сергія Коренєва, вартість робіт згідно з технічним завданням, наближається до 13 млн грн. Однак, враховуючи досвід минулого року, очікують зниження цієї суми за результатами торгів приблизно на 30%.

Також за інформацією Служби автомобільних доріг в Миколаївській області планується відновлення дорожнього покриття по проспекту Героїв України,  Веселинівського та Одеського шосе. 

  • Діалог зі Службою автодоріг набагато кращий, ніж раніше. Минулого року ми бачили конструктивну роботу під час ремонту розвідної частини Інгульського мосту. І зараз фахівці САД там відпрацьовують ямковий ремонт. Ми чекаємо завершення тендерних процедур та сподіваємось, що обіцяне буде виконано - ділянки автошляхів державного значення, які проходять містом, відремонтують,   - зауважив Сергій Коренєв. 

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

image


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: