Мапа порталу

Під час будівництва гіпермаркету в Корабельному районі пошкодили газопровід високого тиску - земельні роботи велися без узгодження

Департамент внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції  направить звернення до суду щодо припинення будівельних робіт гіпермаркету «Епіцентр» в Корабельному районі, доки компанія не отримає усіх дозвільних документів.

- Частина Широкої Балки залишилася без газу. Мешканці мікрорайону не можуть приготувати їжу, а також залишилися без опалення. Можна лише видихнути, що обійшлося без вибуху, каліцтв та смертей. Виною всьому - будівництво "Епіцентру", яке відбувається без оформлення належних документів. Підрядник не узгодив свої дії з АТ "Миколаївгаз", що ледь не призвело до трагедії та завдало чималих збитків та незручностей. Мабуть, якщо б були документальні підстави звернутися до газовщиків - це б зробили. А коли, ти за папірцями просто будуєш паркан - це вже складніше. Сподіваюся, управління ДАБІ у Миколаївській області, ДАБІ України візьмуть до уваги цю ситуацію. А ми наразі консультуємося з юридичним департаментом, як в судовому порядку заборонити будівництво "Епіцентру", доки керівництво не отримає всіх дозволів та документів, - директор департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Андрій Єрмолаєв.

 

інформація департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: