Мапа порталу

Миколаївська міська рада та ДП НВКГ "Зоря"-"Машпроект" підписали меморандум щодо передачі до комунальної власності міста непрофільних об'єктів підприємства

5 квітня мер Миколаєва Олександр Сєнкевич та генеральний директор ДП НВКГ "Зоря"-"Машпроект" Денис Гордієнко підписали меморандум про співпрацю. Сторони домовились передати до комунальної власності міста непрофільні об'єкти підприємства.

Мова йде про ряд дитячих садочків, гуртожитків, нежитлові приміщення та котельні з інженерними мережами. Одну з них вирішено в подальшому передати Воскресенській громаді, де вона розташована. Інші об'єкти знаходяться на території Миколаєва, ними користуються містяни.

Денис Гордієнко зазначив, що підписанню меморандуму передувала системна підготовча робота та висловив вдячність всім, хто долучився до вирішення питання.

- Ми провели зустрічі з працівниками, профспілками, маємо підтримку "Укроборонпрому" як керуючого органу нашого підприємства, тому всі моменти узгоджені. Хочу подякувати міському голові та громаді міста Миколаєва за співпрацю. 

Олександр Сєнкевич зі свого боку запевнив, що передача об'єктів соціальної сфери не вплине на їх подальшу діяльність, і всі співробітники установ та організацій продовжать працювати в звичному режимі.

- Дитячі садочки, які сьогодні ми приймаємо до комунальної власності міста, будуть надавати свої послуги миколаївцям, як і раніше. Штатна чисельність зберігається.  - резюмував міський голова.


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: