Мапа порталу

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич представив колективу директорку пологового будинку №1 Дар'ю Герман

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич представив колективу новопризначену директорку комунального некомерційного підприємства "Пологовий будинок №1" Дар’ю Геннадіївну Герман. 

Дар’я Герман - лікарка першої категорії, кандидатка медичних наук. Фахівчиня з 12-річним стажем. У пологовому будинку №1 працює з 2009 року. Упродовж останніх трьох місяців виконувала обов’язки директора. 

  • Важливе завдання для керівника - вивести роботу та потенціал закладу на новий якісний рівень, - зауважив мер Миколаєва. - Пологовий будинок №1 - на передовій боротьби з коронавірусом, тож бажаю всім вам стійкості, згуртованості, сил та міцного здоров’я. 

За словами начальниці управління охорони здоров’я Ірини Шамрай, одним з показників якості медичної допомоги є кількість скарг і звернень пацієнтів. За останні три місяці жодної скарги на роботу першого пологового не надходило.  

  • Це переконливий показник. Більш того, нещодавно я відвідала ваш заклад з перевіркою, особисто поспілкувалася з кожною пацієнткою. Це жінки з усієї області, відірвані від своїх родин. Приємно, що не було нарікань ні на утримання, ні на медикаментозне забезпечення, ні ставлення персоналу. Ваша задача надскладна, адже ви відповідаєте за два, а іноді й більше, життя одночасно. Дякую колективу за щоденну роботу, за витримку в такі складні часи.  

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

 

IMAGE FOLDER (/files/2021/3_2021/31032021)

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: