Мапа порталу

«Міська влада зацікавлена в фахівцях», — віцемер Дмитро Лазарєв підписав Меморандум про співробітництво з НУК

22 березня виконком Миколаївської міської ради в особі заступника міського голови Дмитра Лазарєва підписав Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво з питань впровадження новітніх енергоефективних рішень та відновлювальних джерел енергії в місті Миколаєві з Національним університетом кораблебудування ім. Адмірала Макарова в особі завкафедри техногенної та цівільної безпеки Людмили Маркіної.

Як зазначив Дмитро Лазарєв, підписання Меморандуму дасть змогу консолідувати зусилля влади та науковців у сфері енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій.

Людмила Маркіна підкреслила, що у вузі є багато студентів, які хочуть надалі працювати у сфері енергозбереження та здобути практичні знання. Окрім того, унівеситет має запит на професійну перепідготовку учасників АТО.

Дмитро Лазарєв розповів, що не так давно департамент енергетики та КУ «Центр енергоефективності м.Миколаєва» долучились до аналогічної співпраці з навчально-науковим інститутом післядипломної освіти Чорноморського національного університету ім. П. Могили.

«Ми будемо раді співпраці з універститетом, адже маємо нестачу фахівців у галузі енергоефективності. Нещодавно в ЧНУ імені Петра Могили відбувся урочистий випуск військовослужбовців запасу, учасників АТО та членів їхніх сімей за напрямом «Енергетичний менеджмент та енергоаудит». Це ще раз підкреслює, що ми потребуємо таких фахівців і сприятимемо їх становленню», - зазначив віцемер.

 

IMAGE FOLDER (/files/2021/3_2021/21032021_3)

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: