Мапа порталу

«Сподіваюся, мій приклад допоможе іншим зважитися на цей важливий крок», — Олександр Сєнкевич вакцинувався від COVID-19

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич вакцинувався від COVID-19.

12 березня мер, а також його заступники Віталій Луков, Анатолій Петров, представники управління охорони здоров’я міськради Ірина Шамрай, Віктор Фаюк, директор комунального підприємства «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов, керівник ТРК «НІС-ТВ» Віталій Мехеда отримали щеплення.

Вакцинацію виконали залишковими дозами препарату AstraZeneca (Covishield), що розроблений Оксфордським університетом та британсько-шведською біофармацевтичною компанією AstraZeneca. Перед процедурою посадовці заповнили анкету, підписали згоду та пройшли загальний огляд — вимірювання температури, за необхідності — тиску.

Як повідомляють в управлінні охорони здоров’я, на сьогодні дві міські мобільні бригади вакцинували 440 осіб. Нагадаємо, першочергово щеплення отримали медпрацівники, які беруть безпосередню участь у протидії пандемії COVID-19.

Міський голова Олександр Сєнкевич без вагань погодився на вакцинацію та закликав до цього усіх містян.

  • Думаю, мій приклад допоможе іншим зважитися на цей крок, адже це питання нашого здоров’я та безпеки. Сподіваюся, вакцинація сприятиме якомога швидшому поверненню громадян до нормального, звичного життя, — сказав міський голова.

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: