Мапа порталу

У Миколаєві відзначили 207-у річницю з дня народження Тараса Шевченка

Сьогодні, 9 березня, у нашій державі відзначають 207-у річницю від дня великого українця – Тараса Шевченка. Урочисті заходи з цієї нагоди  відбулись й у Миколаєві. Містяни за традицією зібралися біля пам’ятника Великому Кобзарю. В них взяли участь мер Олександр Сєнкевич, його заступник Анатолій Петров, секретар міської ради Дмитро Фалько, керівництво нашої області, небайдужі миколаївці.

- Тарас Шевченко відомий як непохитний борець за державну незалежність та політичну самостійність України, за повне визволення українського народу від національного і соціального гноблення. Саме він заповідав нам любити свій народ, плекати свою культуру. Його система ціннісних орієнтацій для українського народу виявилась актуальною і в наші дні. Тарас Григорович Шевченко – наш вічний сучасник, великий наставник і пророк. Він говорить про наші сучасні болючі проблеми, радить, підказує, навчає, - сказав диктор.

Аби вшанувати генія українського народу, юні миколаївці зачитали його вірші. Після цього учасники заходу поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку. 

 

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

IMAGE FOLDER (/files/2021/2_2021/090321)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: