Мапа порталу

Розважальний парк у "Казці" може запрацювати в травні: визначено переможця конкурсу на провадження підприємницької діяльності

1 березня в міській раді оголосили переможця конкурсу на відбір суб’єктів господарювання для провадження підприємницької діяльності на території бюджетної установи Миколаївської міської ради «Культурно-ігровий комплекс «Дитяче містечко «Казка».

Нагадаємо, що пропозиції на конкурс подали 13 суб’єктів підприємницької діяльності. Наприкінці лютого відбулася презентація. Після детального вивчення заявок та поданих документів комісія ухвалила рішення. 

- Розглянувши всі фінансові та інші пропозиції, комісія шляхом голосування визначила єдиного переможця. Ним став Скрипін Олександр Олегович (ФОП «Скрипін О. О.»). Його буде рекомендовано керівництву дитячого містечка "Казка" для укладання договору, - повідомив голова конкурсної комісії Володимир Гончаров.

Перший заступник міського голови Віталій Луков поінформував, що договір може бути укладений на термін до 5 років.

- Була пропозиція на довший термін, та оскільки такий конкурс проводиться вперше, будемо рекомендувати керівнику підписати договір саме на такий строк, - прокоментував посадовець. - Крім того, в документі передбачені умови розірвання договірних відносин, якщо переможець не буде дотримуватись своїх зобов'язань. Наголошу ще раз - остаточне рішення про підписання прийматиме керівник установи. Це велика відповідальність, яка пов'язана з безпекою дітей. Також треба буде переглянути штатний розпис "Казки", адже за умовами конкурсу певна частина фінансового навантаження буде передана орендарю.  

Олександр Скрипін зазначив, що розважальний парк у "Казці" може запрацювати в травні.

- Все залежить від того, коли буде підписано договір. Думаю, до травня 70% підготовчих робіт ми виконаємо, а інше залежить від комунікацій. Можливі складнощі в розміщенні, бо все було показано на план-схемі. Треба виходити з інженерами на майданчики, щоб все було виконано технічно правильно та якісно, - каже переможець конкурсу. 

Ігрові зони, які наразі працюють у “Казці”, залишаться безкоштовними. За словами Олександра Скрипіна, буде розглянута можливість зробити їх більш цікавими та впорядкованими. Крім того, підприємець планує організувати охорону, відеоспостереження та озеленення території містечка.

Наостанок нагадаємо: "Казка" працює без вихідних, вхід - вільний.  

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови

 

IMAGE FOLDER (/files/2021/3_2021/01032021_2)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: