Мапа порталу

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич обговорив перспективи співробітництва з Генеральним консулом Республіки Польща Катажиною Солек

16 лютого міський голова Олександр Сєнкевич зустрівся з Генеральним консулом Республіки Польща в місті Одеса Катажиною Солек. Участь у зустрічі також взяли Аташе Генерального консула Республіки Польща в місті Одеса Жанета Дела та директорка департаменту економічного розвитку Тетяна Шуліченко.

Це перший візит Катажини Солек до Миколаївської міської ради. Мер привітав її із призначенням, побажав успіхів у роботі та висловив сподівання на подальшу результативну співпрацю у різних галузях.

- Миколаїв завжди відкритий для іноземних партнерів, в тому числі і для Польщі. Ми готові розглядати пропозиції, програми та проєкти, що сприятимуть поглибленню двостороннього співробітництва. - сказав Олександр Сєнкевич.

Міський голова розповів про соціально-економічну ситуацію у регіоні, висловив зацікавлення в обміні досвідом щодо розвитку малого і середнього підприємництва.

Олександр Сєнкевич та Катажина Солек також обмінялись думками стосовно реалізації у Миколаєві спільних проєктів з метою презентації польської культури. 

Мер розповів почесним гостям про відзначення Дня Європи у Миколаєві, виставки іноземних художників та фестивалі, які проводились у нашому місті. Зазначив, що миколаївці демонструють повагу та толерантність до представників різних національностей, серед яких є і поляки. 

Катажина Солек розповіла про свій візит до Чорноморського національного університету імені Петра Могили,  висловила зацікавленість у проведенні на його базі виставки та фестивалю польського кіно.

Зі свого боку Олександр Сєнкевич розповів гостям про міжнародний кіно-фестиваль "Громадський проєктор". Користуючись нагодою, запросив до участі у ньому представників Польщі.

Обговорили  можливості співпраці у сфері освіти. Олександр Сєнкевич зазначив, що у Миколаєві розташовані чотири національних університети, які щороку випускають висококваліфікованих спеціалістів. Особливим попитом, зокрема, у іноземних студентів, користуються такі напрями як IT-технології та інженерія. 

Сторони домовились про подальші зустрічі та консультації.

Катажина Солек подякувала міському голові Олександру Сєнкевичу за теплий прийом. По закінченню зустрічі сторони обмінялися пам'ятними подарунками.

 

 

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: