Мапа порталу

У Миколаєві вшанували пам’ять воїнів-інтернаціоналістів

Сьогодні, 15 лютого, у Миколаєві відбувся захід з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Його організовано обласною спілкою воїнів-інтернаціоналістів та запасу.

Керівник спілки Юрій Соловей зазначив: такий захід відбувається щорічно. Аби вшанувати учасників бойових дій на території інших держав, миколаївці традиційно збираються в парку Перемоги, де встановлено пам’ятний знак воїнам-інтернаціоналістам.

За його словами, цьогоріч через карантинні обмеження урочистості не такі масштабні, як зазвичай. Зокрема, довелося відмовитися від традиційної ходи.

- Друзі! Щороку 15 лютого ми збираємося на цьому місці, аби пом’янути наших загиблих побратимів, згадати нашу бойову юність, - сказав Юрій Соловей. – Цей день для нас як ковток свіжого повітря. Тому доки у нас будуть сили, ми 15 лютого будемо збиратися тут. Хочу побажати вам спокійного життя та здоров’я!

До зібрання звернувся мер Миколаєва Олександр Сєнкевич.

- Воїни-інтернаціоналісти гідно виконали бойовий наказ. На жаль, за свою вірність присязі багато з них заплатило занадто високу ціну, - сказав Олександр Сєнкевич. –  Я щиро дякую за ваш приклад того, як потрібно бути громадянином своєї держави, бути справжнім чоловіком. Низько вклоняюсь тим, хто загинув, виконуючи свій військовий обов’язок.

Учасників мітингу також привітали заступник голови  облдержадміністрації Олександр Трайтлі та перший заступник голови обласної ради Володимир Фроленко. Вони зазначили, що воїни-інтернаціоналісти знають ціну миру та ціну братерства, побажавши добробуту та усього найкращого.

Пам’ять загиблих учасників бойових дій на території інших держав вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіалу.

 

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

IMAGE FOLDER (/files/2021/2_2021/150221_2)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: