Мапа порталу

До уваги підприємців! Оголошується початок конкурсного відбору суб`єктів господарювання для провадження підприємницької діяльності на території Бюджетної установи Миколаївської міської ради «Культурно-ігровий комплекс «Дитяче містечко «Казка»

Адреса, номер телефону, години роботи: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 38-а, (0512) 47-65-53, з 8:30 до 17:00, окрім суботи та неділі. Контактна особа – в.о. директора БУ ММР КІК ДМ «Казка» Федець Наталія Олександрівна, моб. 0985491584.

Час та місце проведення конкурсу: 24.02.2021 року о 10:00 год., вул. Адміральська, 20, приміщення Миколаївської міської ради.

Фіксовані умови конкурсу: гарантії щодо забезпечення безпеки відвідувачів Дитячого містечка «Казка»; технічний стан та зовнішнє оформлення об’єктів, які пропонуються розмістити на території Дитячого містечка «Казка»; взяття на себе додаткових зобов’язань щодо розвитку інфраструктури та декоративного оформлення Дитячого містечка «Казка».

Критерії оцінки пропозицій учасників: якість, сучасність атракціонів та відповідність напрямкам Концепції розвитку БУ ММР КІК ДМ «Казка»».

Для участі у конкурсі подається заява на кожну зону окремо, де учасник вказує: пропозицію про намір здійснення підприємницької діяльності, місцезнаходження (місце проживання), платіжні реквізити, інформацію про засоби зв’язку з ним, вид діяльності, який він має здійснити на території Дитячого містечка «Казка», пропозицію економічно обґрунтованої ціни за місяць здійснення підприємницької діяльності (яка не може бути меншою ніж один прожитковий мінімум для працездатних осіб), встановлений на 01.01.2021 року.

До заяви додаються:

- копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
- копія установчих документів (для юридичних осіб);
- копія паспорта та копія ідентифікаційного коду (для фізичної особи-підприємця);
- копія ліцензії на здійснення окремих видів діяльності (у разі необхідності);
- графічні матеріали із зазначенням бажаного місця розташування об’єкта, виконані шляхом креслення контурів об’єкта;
- гарантії щодо забезпечення безпеки відвідувачів Дитячого містечка «Казка»;
- відповідні паспорти, сертифікати та інші документи, що підтверджують технічний стан та візуалізацію зовнішнього формування об’єктів, які пропонуються розмістити на території Дитячого містечка «Казка»;
- пропозиції щодо додаткових зобов’язань стосовно розвитку інфраструктури та декоративного оформлення Дитячого містечка «Казка».

Заяви та подані до них документи надаються у конвертах, запечатаних підписом і печаткою учасника конкурсу (за наявності печатки) за адресою: вул.Декабристів 38-а, приміщення Амфітеатру.

Кінцевий термін надання заяв на участь у конкурсі: 23.02.2021 включно.

Час та місце ознайомлення зі схематичним відображенням зон, Концепцією розвитку ДМ «Казка» та іншими матеріалами конкурсу: вул. Декабристів, 38-а, приміщення Амфітеатру, щодня з 09:00 до 16:00, крім суботи та неділі. Контактна особа – в.о. директора БУ ММР КІК ДМ «Казка» Федець Наталія Олександрівна, тел. (0512) 47-65-53, 0985491584.


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: