Мапа порталу

У Миколаєві створили ще одну прийомну сім'ю

Виконком міської ради підтримав рішення про утворення прийомної сім’ї та влаштування на виховання дитини, яка залишилася без батьківського піклування.

Начальник служби у справах дітей міськради Юлія Кравченко зазначила, що прийомну сім’ю вважають однією з пріоритетних (після усиновлення) сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

  • Прийомна сім’я може взяти на виховання до 4 дітей. Крім того, у нас функціонують дитячі будинки сімейного типу, де можуть проживати до 10 дітей. У Миколаєві - один з найвищих показників в Україні щодо зазначених форм виховання. В місті працюють 11 дитячих будинків сімейного типу та відсьогодні вже 10 прийомних сімей. Маємо розвиватися в даному напрямку, оскільки в умовах децентралізації скорочується мережа інтернатних закладів, а отже, на органи місцевого самоврядування та територіальні громади покладається обов’язок щодо влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, - підкреслила  Юлія Кравченко.  

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови

 

IMAGE FOLDER (/files/2021/1_2021/150121_2)

 
знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: