Мапа порталу

В переддень Різдва підопічних міського будинку милосердя ім. Святого Миколая привітали зі святом

В переддень Різдва, за доброю багаторічною традицією, до підопічних Міського геріатричного будинку милосердя імені Святого Миколая з подарунками завітали міський голова Олександр Сєнкевич, Митрополит Миколаївський і Очаківський Питирим, директор департаменту праці та соціального захисту населення Сергій Василенко.

У притулку нині мешкають 40 ветеранів, які, на жаль, лишилися без турботи рідних. Долею кожного переймається дружній колектив працівників на чолі з директором Володимиром Власовим. Частим гостем можна назвати і мера Миколаєва Олександра Сєнкевича, який особисто опікується справами закладу, всіляко допомагає покращувати умови перебування городян.  

Володимир Власов розповів, що упродовж 2020 року зроблено чимало добрих справ - як коштом громади міста, так і завдяки благодійній допомозі. Так, завершено облаштування території для відпочинку з фонтаном. Побудований ліфт-підйомник для їдальні, розпочато ремонтні роботи в приміщеннях, що придбали для розширення закладу. 

  • Люди похилого віку потребують уваги не лише в свята, - зазначив мер Миколаєва Олександр Сєнкевич. - Коли ми ділимося своїм добром та милосердям, робимо їх дні теплішими та яскравішими. Щиро радію, що у Миколаєві є такий заклад, де одинокі люди на схилі літ можуть відчути себе потрібними, стати частиною дружньої родини. Вітаю з Різдвом Христовим! Нехай Господь дарує міцного здоров’я та радісних днів.

Щиро привітав миколаївців з Різдвом Христовим митрополит Питирим, а колектив притулку, як і щороку, підготував святкову програму з колядками. 

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови

 

IMAGE FOLDER (/files/2021/04012021_1)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: