Мапа порталу

Ще 13 пам'яток Миколаєва оснастили табличками з QR-кодом і шрифтом Брайля

У Миколаєві встановили нову партію інформаційних табличок на 13 міських пам'ятках історії та архітектури. Вони оснащені QR-кодом і NFC-чипом, просканувавши які, можна дізнатися інформацію про об'єкт українською, російською та англійською мовами. Текст також продубльований шрифтом Брайля.

Розміщення табличок на найпопулярніших туристичних локаціях міста проходить в рамках проєкту «Mykolaiv Smart Route», який реалізує КУ «Агенція розвитку Миколаєва» за фінансової підтримки Миколаївського глиноземного заводу. Проект став переможцем в конкурсі «Місто інновацій-2020».

«Ми отримали великий інтерес до проєкту з боку жителів Миколаєва та гостей міста, які приїжджають до нас на новорічні свята. За той короткий час, коли з'явилися перші три таблички, вже маємо більше 200 унікальних сканувань QR-кодів. Вірю, що подібні ініціативи допомагають людям краще вивчати те місто, в якому вони живуть. А також істотно полегшують життя туристам, які отримують цікаву інформацію про міські пам'ятки зручною для них мовою», - вважає Євген Гомонюк, менеджер з комунікацій КУ «Агенція розвитку Миколаєва».

Нові таблички з'явилися біля водонапірної вежі інженера Шухова, Городища «Дикий сад», Турецького фонтану в яхт-клубі, біля Миколаївської астрономічної обсерваторії, будівлі Водолікарні доктора Кенігсберга, Будинку флагманів і командирів (ДОФ), на будівлі театру Монте (Миколаївський академічний художній російський драматичний театр), біля Казарм флотського екіпажу (Миколаївський обласний краєзнавчий музей), воріт Адміралтейства (прохідна Миколаївського суднобудівного заводу), будівлі Страхового товариства (Миколаївський обласний художній музей ім. В.В. Верещагіна), Будинку Ерліха (Дитяча художня школа), Будинку Стоянова та Будинку командира Чорноморського флоту (Музей суднобудування і флоту).

Агенція розвитку Миколаєва

 

IMAGE FOLDER (/files/2020/12_2020/28122020)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: