Мапа порталу

Миколаїв – місто на хвилі: депутати затвердили туристичний логотип

У четвер, 24 грудня,   міська рада розглянула питання щодо затвердження туристичного логотипу Миколаєва.

З цього питання доповіла директорка департаменту економічного розвитку Тетяна Шуліченко. Вона повідомила, що логотипом є блакитна буква М, складена з двох повних повітря вітрил. «М» стоїть на хвилях, а над нею майорить прапор, вказуючи напрям попутного вітру. Під знаком розташований блок з назвою та гаслом міста «Миколаїв – місто на хвилі!».

Його було розроблено на замовлення громадської організації «МрійДій», яка вирішила подарувати логотип миколаївській громаді. Окрім цього, даний логотип  обговорювався на громадських радах міста.

Перед голосуванням міський голова Олександр Сєнкевич спростував чутки про те, що туристичний логотип замінює Герб міста Миколаєва.  

- Ухваливши сьогодні рішення, ми отримаємо права на інтелектуальну власність, яким є туристичний логотип, - сказав Олександр Сєнкевич.

Після обговорення питання винесли на голосування. У підсумку відповідний проєкт рішення підтримали 52 народні обранці. Ним, окрім самого логотипу, було затверджено і Положення про використання туристичного логотипу міста Миколаєва.

 

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: