Мапа порталу

Прогноз "Стабільний": Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило Миколаєву рейтинг на рівні "В"

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings 4 грудня 2020 року підтвердило місту Миколаєву довгостроковий рейтинг дефолту емітента в іноземній та національній валюті на рівні «B» з прогнозом «Стабільний».

Рейтинг міста Миколаєва за міжнародною шкалою обмежений суверенним рейтингом України (В/Стабільний). Fitch також оцінює кредитний профіль міста на рівні «b+».

Присвоєний місту Миколаєву рейтинг - це критерій довіри для міжнародних фінансових організацій, які готові вкласти кошти в пріоритетні проекти енергоефективності, розвитку міського громадського транспорту, безпеки дорожнього руху. Також рейтинг сприяє залученню в майбутньому більш доступних ресурсів від міжнародних фінансових організацій для реалізації важливих проєктів соціально-економічного розвитку.

Довідкова інформація

Fitch Ratings – одне з трьох провідних рейтингових агентств світу поряд з Moody’s та Standard & Poors. Рейтингове агентство оцінює кредитний рейтинг позичальників у більш ніж 150 країн світу, за стандартизованою шкалою, здійснює дослідження і аналіз комерційних та державних організацій.

Департамент економічного розвитку 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: