Мапа порталу

Миколаїв підтримує ініціативу "16 Днів Активізму проти ґендерно зумовленого насильства"

Щорічно, з 25-го листопада по 10 грудня, весь світ об'єднується задля підтримки ініціативи "16 Днів Активізму проти ґендерно зумовленого насильства в Україні"

Завдання кампанії - привернути увагу суспільства до нетерпимого ставлення до будь-яких проявів насильства щодо жінок, дівчат, насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми та торгівлі людьми. Це дуже важливі 16 днів, адже ми живемо у час, коли різні форми насильства все ще присутні у всіх сферах нашого життя.

За даними Міністерства соціальної політики, кожна 5-та жінка в Україні стискається з тією чи іншою формою насильства. Як повідомляє Національна поліція, кількість звернень щодо домашнього насильства в 2020 році під час карантину зросла на 40%. Страждають від цього і чоловіки, втім, 90% постраждалих від насильства – саме жінки.

На жаль, проблема насильства є актуальною і для нашого міста. Про це свідчать дані Національної поліції по місту – 796 викликів і протоколів, які було складено за фактом вчинення домашнього насильства впродовж 2020-го року до сьогодні.

Миколаївським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за 9 місяців 2020 року було відпрацьовано та забезпечно комплексною соціально-психологічною допомогою постраждалим за 625 зверненнями про випадки вчинення домашнього насильства.

Впродовж акції планується проведення 16 заходів: навчальних занять, лекцій, вебінарів та підсумкової конференції з урахуванням всіх викликів, пов'язанних з пандемією COVID-2019, метою яких є підвищення рівня розуміння та обізнанності щодо можливих форм насильства, прав та свобод кожного громадянина, створення соціального простору вільного від насильства.

Миколаївський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді співпрацює разом з усіма дотичними до проблематики домашнього насильства партнерами, такими як: група швидкого реагування на випадки домашнього насильства «ПОЛІНА», співробітниками патрульної поліції, фахівцями мобільної бригади соціально-психологічної допомоги ветеранам АТО/ООС та членам їх родин, фахівцями Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Клінікою дружньою до молоді, громадськими організаціями. Спільно організовано ряд інформаційно-роз’яснювальних заходів. Вони призначені для учнівської та студентської молоді та проводяться на базі шкіл, ВНЗ м. Миколаєва.

Якщо Вам стало відомо про факти чинення насильства, Ви не знаєте як правильно діяти, куди звертатися- звертайтеся за зазначеними нижче телефонами: Миколаївський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

  • Зі стаціонарного (0512) 47-85-96
  • З мобільного 050-811-45-20

Отримання консультаційної допомоги телефоном та на базі Центру щодо своїх прав та можливості отримання допомоги, психологічна підтримка, соціальний супровід.

Цілодобова урядова гаряча лінія з питань домашнього насильства 15-47 (дзвінки безкоштовні, анонімні, конфіденційні) Консультацї психолога, юриста, екстрене та кризове консультування, а також виклик групи швидкого реагування, якщо Ви да даний момент знаходитесь у небезпеці.

Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства Ла Страда

  • З мобільного 116-123
  • Зі стаціонарного 0-800-500-335

Консультації психолога, юриста, соціального працівника; екстрене та кризове консультування

Національна дитяча гаряча лінія 116-111 (з мобільного), 0-800-500-225. Консультацї психолога, юриста, соціального працівника; екстрене та кризове консультування. Лінія є спеціалізованою виключно для консультування дітей.

  • Національна поліція 102

Цей номер є особливо актуальним, коли існує реальна загроза Вашому життю та здоров’ю.

Миколаївський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

 

IMAGE FOLDER (/files/2020/11_2020/25112020)

 

Ролик до Всесвітнього Дня Боротьби з насильством над жінками "Вийди із кола насильства!" 

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: