Мапа порталу

У Миколаєві приступили до першої черги будівництва тролейбусної лінії в Корабельний район

19 листопада на проспекті Богоявленському почали встановлювати опори для тролейбусної контактної мережі в рамках проєкту прокладання тролейбусної лінії в Корабельний район. Це перша черга будівництва.

Новину містянам повідомив директор департаменту ЖКГ міської ради Сергій Коренєв в ефірі ТРК "НІС-ТВ".

Перші опори встановлюють на ділянці проспекту Богоявленського в районі вул. 295 Стрілецької дивізії. 

  • З обох боків проспекту будуть розміщені спеціальні опори, що слугуватимуть як для освітлення, так і для прокладання контактної тролейбусної лінії. Цього року плануємо завершити ці роботи на всій ділянці до вул.Космонавтів, також змонтуємо нове LED-освітлення, - каже Сергій Коренєв.

Як раніше розповідав Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, нова тролейбусна лінія довжиною більше восьми кілометрів пролягатиме від міжнародного автовокзалу до Жуковського кільця. В рамках реалізації цієї ініціативи передбачено реконструкцію тягової підстанції №10 в районі вулиці Космонавтів та будівництво нової в районі ТЦ «Таврія В». Для зручності містян на маршруті збудують 16 зупинок громадського транспорту, впорядкують прилеглу територію та встановлять огорожу. Аби рух транспорту був безпечним у нічний час, заплановано встановлення 240 сучасних ліхтарів. 

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

 

IMAGE FOLDER (/files/2020/11_2020/20112020_3)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: