Мапа порталу

У Миколаєві з'являється все більше упорядкованих просторів для прогулянок та відпочинку

У Миколаєві стає все більше охайних та впорядкованих просторів - скверів, парків, прибудинкових територій. Днями завершено роботи з благоустрою чергового куточку міста в Заводському районі, по вул. Галини Петрової біля будинку №3.

На території площею 1000 кв метрів виконали планування місцевості, посадили дерева та засіяли газон, впорядкували тротуарну частину. Місцеві мешканці дуже задоволені перетвореннями - біля дому тепер гарно й охайно. 

Міський голова Олександр Сєнкевич перевірив якість робіт та запевнив жителів, що найближчим часом департамент ЖКГ розпочне підготовку документів для надання цій території статусу скверу, який носитиме ім’я Галини Петрової. 

  • З такою ініціативою вийшли представники місцевих ОСББ, а міська влада охоче йде назустріч активним громадянам. Тут тепер гарний міський простір, який разом з громадою будемо розвивати далі. Ми планомірно йдемо до того, щоб у Миколаєві з’являлося все більше гарних, сучасних та комфортних громадських просторів, - заявив мер.

За словами голови адміністрації Заводського району Віктора Дмитрука, робота з благоустрою території району триває вже не перший рік.  

  • Тут поруч знаходиться Центральний стадіон, до нашого міста приїжджають чимало гостей. Хочемо, щоб і гості, й місцеві жителі з задоволенням гуляли вулицями Миколаєва, - зазначив він.

В подальшому у планах адміністрації району привести до ладу всю вул. Галини Петрової, від проспекту Центрального до вул. Фрунзе.

 

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови 

IMAGE FOLDER (/files/2020/10_2020/15102020_2)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: