Мапа порталу

"Наш проєкт про любов - до рідної землі, рідної мови та культури, любов до людей та України": у Миколаєві відкрилася виставка світлин національних спільнот

15 жовтня у виставковій залі Миколаївського міського палацу культури і мистецтв у рамках 25 всеукраїнського фестивалю національних культур «Дружба» відкрилася фотовиставка «В об'єктиві – Миколаївщина багатонаціональна». 

В експозиції представлено 30 фотографій фестивалю, що відображають його історію, та ще стільки ж світлин представників 6 національних спільнот. Фотосесії тривали з літа. За словами організаторів, мета проєкту - за допомогою камери передати культурні особливості й традиції різних народів, представники яких мешкають на Миколаївщині. Автор ідеї та ініціатор її втілення в життя – миколаївська фотохудожниця Ольга Волкова. 

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич привітав гостей та організаторів заходу, подякував усім, хто долучився до його реалізації.

  • Миколаївщина - багатонаціональний та мультикультурний регіон. Тут мешкають поруч та добре співпрацюють представники різних національностей, релігій. На жаль, цьогоріч пандемія внесла корективи у наші плани, тож традиційний фестиваль “Дружба” відбувається в не зовсім традиційному форматі. Однак, певен, що ми накопичимо сили для того, щоби наступного року зробити ще більше заходів та представити світу свої цікаві проєкти. Сподіваюся, запросимо гостей з інших міст та покажемо, який гостинний, дружній та щирий Миколаїв, - каже мер. 

Голова громадської спілки “Ради національних товариств Миколаївської області” Лоліта Каймаразова розповіла, що в підготовці виставки взяли участь представники національних спільнот, долучилися також студенти-іноземці. 

  • Насправді цей проєкт про любов - до рідної землі, рідної мови та культури, любов до людей та України. Тут можна також оглянути архівні фотокартки, зроблені протягом 25-річної історії фестивалю “Дружба”, - сказала вона.   

За вагомий внесок у розвиток етнічних спільнот Миколаєва та з нагоди 25-ї річниці фестивалю “Дружба” Олександр Сєнкевич вручив почесні відзнаки людям, які вклали частинку душі в свою справу. 

Фестиваль став доброю традицією, яка дає можливість більше дізнатись один про одного, а значить, стати ріднішими - переконані організатори.

Запрошуємо миколаївців оглянути яскраві світлини та відчути єдність світу та розмаїття культур.

 

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови 

 

IMAGE FOLDER (/files/2020/10_2020/15102020)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: