Мапа порталу

Взимку буде тепло: дитсадок №87 "Вишенька" термомодернізували

У Миколаєві триває комплексна термомодернізація об’єктів соціальної сфери - шкіл, лікарень, дитячих садочків. Коштом міського бюджету комфортні умови для містян наразі створюють у 12 закладах. 

У понеділок, 12 жовтня, після завершення першої черги реконструкції з термосанацією відкрився дитсадок №87 “Вишенька” в мкрн Ракетне Урочище, який відвідують понад 200 малят. 

Оглянули результат масштабної роботи Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич та заступник міського голови Олександр Омельчук. 

Раніше в приміщеннях було дуже холодно, дітям навіть доводилося спати в одязі, - згадує завідуюча дитсадка Людмила Крот. 

Нині тут тепло і зручно, в 4 групах влаштована тепла підлога, утеплений фасад, замінені вікна, встановлений індивідуальний тепловий пункт, що дозволить регулювати температуру в групах та в подальшому дасть суттєву економію коштів. Роботи, що тривали майже 2 роки, виконано коштом міського бюджету. 

  • Ви отримали чудовий подарунок від громади Миколаєва, - звернувся до присутніх Олександр Сєнкевич. - Цей проєкт є хорошим прикладом того, як у місті слід впроваджувати заходи з енергоефективності всіх наших соціальних об’єктів. Певен, далі буде більше. Дякую всім, хто долучився до реалізації такої класної справи.    

Олександр Омельчук зазначив, що успішна реалізація проєкту стала можливою завдяки плідній співпраці виконавчих органів міської ради та депутатського корпусу. Теплі слова вдячності прозвучали від колективу закладу та батьків на адресу депутата за округом Олени Кісельової, яка завжди підтримує дитсадок та піклується про його вихованців. 

Проєкт реалізовано в рамках міської програми «Теплий Миколаїв», загальна вартість будівництва понад 17 млн грн. На сьогоднішній день виконано утеплення фасаду, цоколю, горищного та підвального перекриття; монтаж енергозберігаючих віконних та дверних блоків з металопластику; установка пластикових підвіконних дошок та віконних зливів; улаштування теплового вузла; внутрішнє опорядження приміщень (стеля, стіни, укоси); демонтаж/монтаж сантехнічного обладнання; улаштування протипожежного водопроводу, мереж каналізації, водопостачання; - оздоблення (фарбування) зовнішніх стін закладу. Друга черга робіт включає улаштування припливно-витяжної вентиляції; монтаж силових розподільних щитів, автоматів, кабелю; улаштування пожежної сигналізації. Завершити проєкт планують у грудні 2020 року.

 

 

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

 

IMAGE FOLDER (/files/2020/9_2020/12102020)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: