Мапа порталу

Останній день голосування за проєкти Громадського бюджету: поспішайте зробити свій вибір

Сьогодні, 17 вересня, 2020 року, останній день голосування голосування за проєкти Громадського бюджету - 2021. Поспішайте зробити свій вибір! 

Нагадаємо, що до голосування допущено 78 проєктів, поданих містянами.

З них: 29 великих, 13 соціальних, 36 малих. Ознайомитися з проєктами можна як на сайті міськради та сайті Громадського бюджету, так і безпосередньо в двох пунктах голосування, що розміщені за адресами:  вул.Адміральська, 20 (центральний хол будівлі мерії); пр. Богоявленський, 314, адміністрація Корабельного району.

На фінансування проєктів Громадського бюджету в 2021 році в програмі закладено 18 млн грн. З цих коштів на великі проєкти спрямують 10,8 млн грн, малі - біля 4 млн грн, соціальні - 1,8 млн грн. 

Цьогоріч впроваджено можливість електронного голосування, зокрема, Приватбанк дозволяє голосувати через Viber- та Telegram-боти. Детальну інструкцію розміщено за посиланням.

Оновлена платформа Громадського бюджету та підключені банки, які отримали BankID у Національного Банку України.

У зв’язку з карантином відповідальні особи в пунктах голосування забезпечені засобами індивідуального захисту, для відвідувачів є антисептики.

За пропозицією Координаційної ради з питань Громадського бюджету пункт голосування в будівлі міськради перенесено з приміщення ЦНАПу до центрального холу, щоби розмежувати потік відвідувачів.

Традиційно щороку з пунктів голосування ведеться онлайн-трансляція. Спостерігати за процесом волевиявлення можна на youtube каналі Миколаївської міської ради.

Запрошуємо миколаївців віддати свій голос за ініціативи, що змінять наше місто.

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: